Shopping cartMisyon & Vizyon

Ülkemizde uğraştığımız sektörün kalite standardını neredeyse yeniden keşfettiğimiz bir durumdayız. Birçok şirket belirlediğimiz standartlara ayak uydurmak için çaba sarf ederken, şirketimiz şimdiden gelecek için yeni şeyler ve farklılıklar tasarlamakta. Bu durumda hayranlık duyulan tüm bu uygulama ve hizmetlerin standartlaşan kuruluş bünyesinde mevcut olması gurur verici bir durumdur.

Grup Vitamin Tarım ailesi, sağlıksız ve ikinci sınıf ürünlerin satışa sunulmasını bile düşünmez, taze meyve ve sebze mevsimi olmasa da soğuk hava depolarında muhafaza edilen meyve ve sebzeleri tedarik etmeyi planlamaktadır.

Tarihçe

Grup Vitamin Tarım Ürün. Tic. A.Ş.  ailesi, 2006 yılında tarım ve gıda ile iş yolculuğuna başlamış, 2020 yılında ise ihracat alanına girerek uluslararası çalışma ağına katılmıştır. başta Türkiye olmak üzere, dünyanın birçok ülkesine taze meyve, sebze, organik ürünler ve gıda ürünleri tedarik etmektedir. 15 yıllık tecrübesiyle müşterilerine her zaman pozitif ve anlayışlı yaklaşmıştır. Grup Vitamin Tarım Ürün. Tic.  A.Ş. olarak; kurumsal bir yapıya kavuşan bir marka ve profesyonelleşen bir ekip bütünlüğü ile müşterilerimize güler yüzlü çözümler sunmaktan gurur duyuyoruz.

Günlük ihtiyaçlarınız için


www.vitaminye.com

Yüksek Kalite

Grup Vitamin Tarım Ürün. Tic. A.Ş.  hali hazırda birçok ülkeye taze meyve ve sebze ihracatı gerçekleştirmiş bir firma olarak, sürekli tedarikçi marka bilinirliğiyle diğerlerinden sıyrılan bir firmadır. Ekibimiz müşterilerimize mümkün olan her türlü desteği vermekten çekinmezken, bunu sadece tedarik anlamında değil lojistik olarak da yapmaktadır. Amacımız, yılların verdiği lojistik ve nakliye tecrübemizle en iyi fiyatı ve en hızlı seyahati sağlarken ürünü taze tutmaktır.

Global Gap, BRC, ISO ve SMETA standartlarının global spesifikasyonlarıyla, ürünlerimizi meyve bahçelerinden ve paketleme evlerinden özenle seçer, sınıflandırır, kalite kontrolden geçirir, sizlere teslim  ederiz.”  


Müşteri Memnuniyeti

Şirketimizin en değerli parçası olan siz müşterilerimizi memnun etmek için dünya standartlarına uygun modern uygulamalar almaktan geri kalmıyoruz. En yeni teknolojiler bile yeniliklere açık bir anlayışla hareket eden teknik ekibimiz ile çok kısa sürede hayat buluyor. Tüm bu kalite uygulamalarını yapan firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşması için çaba göstermekteyiz.

Yenilikçilik ve Sürdürebilirlik

Durmaksızın ve yenilikçilik anlayışı ile aralıksız faaliyet gösteren firmamız, saygı ve ahlak anlayışından taviz vermemektedir. Hizmetlerimizi, olayları karşı taraftan görme alışkanlığı edinebilmek ve hizmetlerimizin dayanıklı temellerle inşa edilebilmesi için genişletiyoruz. Sektörde yapıcı ve kalıcı çözümler sunabilmek için tecrübeli çalışanlarımızı keskin tutmak ve tüm çalışanlarımızı güvende tutmak için çaba sarf ediyoruz. Değerlerimiz arasında müşteri odaklı çalışma prensibinden, çevreye duyarlılıktan, sosyal olarak üretkenlikten ve güvenilir markalar arasında ilk sıralarda yer alma arzumuzdan, topluma olan sevgimizden sıkça bahsediyoruz.

Sertifikalarımız
Neden ?

Grup Vitamin Tarım

Müşteri

Müşteri odaklı bakış açımız ile
müşterilerimizin ilk tercihi oluruz.

Uyum

İşlerimizi adalet ve şeffaflık
çerçevesinde 7/24 esasında sizlerle birlikte sürdürürüz.

Kalite

Özenle seçilmiş ürünleri en uygun koşllarda muhafaza ederek sizlere ulaştırırız.


Sevgiyle Üretilen Lezzetli Meyveler

Size özel fırsatlarımız için ; Mutlaka bizimle iletişime geçin!

İletişim

X